Навчання під час карантину

 З 01.11.2021 року і до покращення епідемічної ситуації, відповідно до Протоколу №68 Постійної комісії з питань ТЕБ та НС КМДА, керуючись Наказом Департаменту освіти і науки КМДА №166 від 29.10.2021 року, освітній процес у 1-х - 11-х класах здійснюється дистанційно.

 Згідно рішення Педагогічної ради школи (Протокол №3 від 29.10.2021 р.) проведення онлайн уроків, надання інтерактивних та навчальних матеріалів, домашніх завдань, а також оцінювання здійснюється через систему Електронний щоденник учня на платформі Єдина Школа. Також використовуються такі платформи: Google for Education, Zoom, Google Meet, Skype.

 Дистанційні заняття проводяться щоденно, згідно загальношкільного розкладу, який доступний для кожного учня в особистому Електронному щоденнику. Будьте уважними, матеріали та завдання постійно оновлюються.

 Для того щоб побачити свій розклад, перейдіть за посиланням та введіть особисті логін і пароль надані батьками при реєстрації учнів в системі Єдина Школа:

 У вікні, що відкриється, ви отримаєте доступ до свого розкладу на навчальний тиждень. Переміщуючись праворуч та ліворуч, можна побачити інші навчальні дні й тижні:

 Якщо натиснути на зелену кнопку "ОНЛАЙН" можна приєднатись до онлайн-уроку в ZOOM за прямим посиланням (ВАЖЛИВО! Для участі в онлайн-уроці, на вашому пристрої має бути встановлено додаток ZOOM). Пам'ятайте, онлайн-уроки відбуваються згідно загальношкільного розкладу дзвінків.

 Якщо натиснути на жовту кнопку "ДЗ" ви можете побачити домашнє завдання, а також відкрити додаткові матеріали надані вчителем:

 Для того щоб надіслати вчителю виконане домашнє завдання, натисніть кнопку "ВІДПОВІСТИ", далі напишіть відповіді, додайте інші файли (за потреби) та натисніть кнопку "ЗБЕРЕГТИ ВІДПОВІДЬ":

 Вчитель одразу отримає виконане вами завдання, а після перевірки, виставить вам оцінку. Після виконання та надсилання завдань вчителю, кнопка "ДЗ" змінить свій колір з жовтого на зелений:

 Оцінки учнів та коментарі вчителів доступні в розділі "Успішність" (перелік розділів відкривається натисканням кнопки в лівому верхньому куті):

 Важливою перевагою системи Єдина Школа, є можливість поєднати відеоуроки, електронну пошту та систему оцінювання в одному застосунку. Учням більше не потрібно використовувати додаткові облікові записи та програми. І програма ZOOM, і електронна пошта вже інтегровані в цю систему.

 Корисні посилання:

1) електронні версії підручників - Інститут модернізації змісту освіти;

2) електронні підручники - Шкільні підручники;

3) платформа для дистанційного та змішаного навчання - Всеукраїнська школа онлайн;

4) відеоуроки - YouTube канал Міністерства освіти і науки України;

5) національна освітня платформа - Всеосвіта;

6) освітня платформа з уроками - Нова школа;

7) освітня онлайн-платформа - Learning.ua;

8) навчальні онлайн-курси - Prometheus.

 Бажаємо вам успіхів під час дистанційного навчання, а також міцного здоров'я!