Головна » 2015»Вересень»15 » Учні школи взяли участь у святкуванні Дня фізичної культури і спорту
08:07
Учні школи взяли участь у святкуванні Дня фізичної культури і спорту
За підтримки Київських міської та районних державних адміністрацій, 12.09.2015 року на вул. Хрещатик благодійна організація «Спорт заради миру» провела масові спортивно-розважальні заходи до Дня фізичної культури і спорту. Активну участь взяли представники учнівської молоді 15-ти навчальних закладів Шевченківського району. Серед учасників були й учні нашої школи. Відбулися дитячий командний естафетний забіг з перешкодами, урочистий флеш-моб з нагородженням переможців та інші цікаві спортивні події. Усі учасники отримали подарунки від організаторів.