ПЕДАГОГІЧНА  КОМАНДА

 

 

Азовцева Анастасія Володимирівна

вчитель музичного мистецтва;

категорія: спеціаліст

 

 

 

Бабич Ірина Валеріївна

вчитель біології та хімії;

категорія: друга

 

Бойко Катерина Ісаківна

вчитель української мови та літератури;

категорія: вища, учитель-методист;

«Відмінник освіти України»

 

 

Бондар Роман Михайлович

вчитель історії, правознавства та курсу «Громадянська освіта»;

категорія: спеціаліст

 

Бурда Надія Миколаївна

вчитель історії;

категорія: вища, учитель-методист;

«Відмінник освіти України»

 

 

Вікторов Іван Васильович

соціальний педагог;

вчитель-дефектолог;

категорія: вища

 

 

 

Голубок  Ольга Василівна

вчитель початкових класів;

категорія: вища, учитель-методист

 

 

 

Гултурян Олена Віталіївна

асистент вчителя (2 клас)

 

 

 

Даниленко Крістіна Володимирівна

асистент вчителя (5-а клас)

 

Дворак  Марія Борисівна

вчитель математики та інформатики;

класний керівник 6-б класу;

категорія: спеціаліст

Демчук  Алла Миколаївна

вчитель початкових класів;

класовод 4-го класу;

категорія: вища, старший учитель

 

 

Ємельянова Леся Павлівна

вихователь групи продовженого дня

 

Іванова Світлана Михайлівна

вчитель біології та екології, хімії й курсу «Захист України» («Медицина»);

класний керівник 5-а класу;

категорія: вища, старший учитель

Карнаух  Ольга  Андріївна

вихователь групи продовженого дня

 

 

Климчук  Тарас Юрійович

вчитель фізичної культури та курсу «Захист України»;

категорія: спеціаліст

 

 

 

Косяк  Богдан Миколайович

керівник хореографічного гуртка

категорія: спеціаліст

 

Крушановська Тетяна  Андріївна

вчитель початкових класів;

класовод 3-го класу;

категорія: вища, учитель-методист

 

 

Левченко  Лілія Володимирівна

вчитель образотворчого мистецтва і трудового навчання;

категорія: спеціаліст

 

 

 

Машовець Марія Костянтинівна

асистент вчителя (4 клас)

 

 

 

Мелещук  Анастасія Володимирівна

асистент вчителя (1-б клас)

 

Мелікова Саіда Сеідазім кизи

вчитель фізичної культури;

категорія: друга

 

 

Нечипоренко Степан Геннадійович

асистент вчителя (6-а клас)

 

Орлова Галина Сергіївна

вчитель географії, природознавства і курсу «Основи здоровя»;

класний керівник 8-го класу;

категорія: вища, старший учитель

 

 

Павленко Лідія Анатоліївна

вчитель української мови та літератури;

категорія: вища

 

Павлюк  Олена Андріївна

вчитель математики;

категорія: вища, старший учитель

Петренко Світлана Василівна

вчитель початкових класів;

класовод 2-го класу;

категорія: вища, старший учитель

Редкач Катерина Георгіївна

вчитель математики та інформатики;

категорія: перша

Резнікова Євгенія Олегівна

шкільний психолог

 

 

Романова Ірина Михайлівна

вчитель початкових класів;

класовод 1-б класу;

категорія: перша

 

Сафарова Галина Михайлівна

вчитель української мови та літератури;

категорія: вища, учитель-методист

Сафонюк  Світлана Олександрівна

завідувачка бібліотеки

Свинчук  Марія Олександрівна

асистент вчителя (1-а клас)

Слабко Олена  Анатоліївна

вчитель початкових класів;

класовод 1-а класу;

категорія: вища, старший учитель

Соловянчик  Марина  Анатоліївна

вчитель фізики та астрономії;

категорія: вища, учитель-методист

 

 

Сторож  Вікторія Петрівна

педагог-організатор;

керівник вокального гуртка

 

Сучилкіна Валентина Вікторівна

вчитель української мови та літератури;

класний керівник 11-го класу;

категорія: вища, старший учитель

 

 

Федорчук  Тетяна Михайлівна

вчитель української мови та літератури;

категорія: перша;

кандидат філологічних наук

 

 

 

Філіпенко Ганна Сергіївна

вихователь групи продовженого дня

 

Цвєтінська Тетяна Станіславівна

вчитель англійської мови;

класний керівник 10-го класу;

категорія: друга

Ціцельська Валентина Володимирівна

вчитель історії та курсу «Громадянська освіта»;

класний керівник 7-го класу;

категорія: вища, старший учитель

Черкес  Леся  Анатоліївна

вчитель англійської мови;

класний керівник 9-го класу;

категорія: вища, учитель-методист

Швець  Людмила Василівна

вчитель математики та інформатики;

класний керівник 6-а класу;

категорія: вища, учитель-методист;

кандидат педагогічних наук

Шевченко  Людмила Василівна

вчитель зарубіжної літератури, мистецтва та російської мови;

категорія: вища, старший учитель

 

 

Шевчук  Лідія Олегівна

асистент вчителя (3 клас)

 

 

 

Шилюк  Христина Олександрівна

вчитель англійської мови та географії;

категорія: спеціаліст

 

Шнейдер Тетяна Володимирівна

вчитель музичного мистецтва;

категорія: друга

 

 

Щербина Аліна Олександрівна

шкільний психолог